O firmie

Kilka słów o naszej firmie

Firma IVENDO Solar jako producent systemów montażowych, działający w branży fotowoltaicznej oferuje swoim klientom, zarówno krajowym jak i międzynarodowym, innowacyjne produkty przystosowane do wszystkich systemów montażowych.

Nasi odbiorcy cenią sobie nie tylko wysoką jakość komponentów, ale i również prostotę samej konstrukcji. Wykorzystywane przez naszą firmę rozwiązania z pełnym powodzeniem stosowane są przy dachach skośnych, płaskich oraz przy konstrukcjach naziemnych.

Nasz bogaty asortyment oraz bardzo indywidualne i zorientowane na klienta doradztwo to z pewnością powody, dla których decyduje się na nas coraz więcej Klientów.

Nasze projekty uzyskały uznanie w inwestycjach objętych programami krajowymi i unijnymi dotyczącymi odnawialnych źródeł energii.

IVENDO Solar
Dystrybutor inwerterów Fronius

Dlaczego wybrać IVENDO Solar?

Doświadczenie i gwarancja

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży solarnej zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy instalacje fotowoltaiczne o mocy kilku MW.

Nasza firma skupia się na stałym doskonaleniu swoich produktów. Marka IVENDO Solar jest gwarancją wysokiej jakości wszystkich komponentów systemów fotowoltaicznych, jego stabilnego oraz bezawaryjnego działania.

Doradztwo

Nasi specjaliści zajmujący się doradztwem technicznym pomogą Państwu rozwiązać każdą kwestię związaną z artykułami prezentowanymi przez naszą firmę oraz przy kwestiach instalacji fotowoltaicznych.

Dofinansowania

Pomagamy w uzyskaniu dofinansowania z krajowych oraz europejskich programów do elektrowni fotowoltaicznych.

Realizacja inwestycji

Każdą inwestycję traktujemy w indywidualny sposób. Dobieramy ją do potrzeb i możliwości inwestora oraz wykonujemy ją w możliwie najkrótszym i dogodnym terminie.